Wszystkie opinie pochodzą od klientów Pyszne.pl, którzy zamówili z Bar Gastronomiczny Japa. Chcesz wiedzieć więcej? Dowiedz się więcej
Daniel
28 mar 2026 o 21:40
Dostałem nie to co trzeba, przynajmniej jadalne
Łukasz
7 mar 2026 o 14:07
Najgorszy kebab jakiego jedliśmy, mdły i bez smaku. Kebab z warzywami i serem gdzie z warzyw jest tylko jakaś kapusta,a ser wogóle nie smakuje jak ser tylko jakiś wyrób seropodobny. Tragedia
Krystian
25 lut 2026 o 19:31
Super
Kacper
16 lut 2026 o 12:30
Daleka dostawa ale ciepłe, dobre jedzenie dowiezione sprawnie