BAR GASTRONOMICZNY JAPA

Ostatniaopinia


4 gwiazdek z 283 opinii

Wszystkie opinie pochodzą od klientów Pyszne.pl, którzy zamówili z Bar Gastronomiczny Japa. Chcesz wiedzieć więcej? Dowiedz się więcej

28 mar 2026 o 21:40 Dostałem nie to co trzeba, przynajmniej jadalne
7 mar 2026 o 14:07 Najgorszy kebab jakiego jedliśmy, mdły i bez smaku. Kebab z warzywami i serem gdzie z warzyw jest tylko jakaś kapusta,a ser wogóle nie smakuje jak ser tylko jakiś wyrób seropodobny. Tragedia
25 lut 2026 o 19:31 Super
16 lut 2026 o 12:30 Daleka dostawa ale ciepłe, dobre jedzenie dowiezione sprawnie